De stichting Huntenpop zet Gelderland wederom flink op kaart met het programma van de 26ste editie van HuntenPop. Naast buitenlandse acts nu ook veel Nederlands talent dit jaar op Huntenpop 2015.

Eerder werd al bekend dat o.a. UB40, Within Temptation, Halestorm, Typhoon en Novastar naar het DRU Park komen op vrijdag 14 & zaterdag 15 augustus.

Inmiddels zijn Tommy Ebben, Emil Landman, Bells Of Youth, Daimy Lotus Robbing Banks en de Achterhoekse Band Competitie winnaars Marlot en de Boetners toegevoegd aan de line-up van Huntenpop.

Op zaterdag 15 augustus is de Parachute Stage de ultieme plek om nieuw Nederlands talent te ontdekken. Vijf uiteenlopende 3FM Serious Talents laten dan voor het eerst hun kunsten aan het Huntenpoppubliek zien. Zo kun je onder de parachute bijvoorbeeld gaan genieten van de lekkere mix aan country, folk en blues van TOMMY EBBEN, de heerlijke indiepop van de dames van BELLS OF YOUTH of van de onversneden garagerock van de indrukwekkende one- man-band ROBBING BANKS. Maar ook singer-songwriters DAIMY LOTUS (elektronische urbanpop) en EMIL LANDMAN (folkpop) staan te trappelen om het Huntenpoppodium te beklimmen.

Traditioneel mogen ook dit jaar de winnaars van de Achterhoekse Band Competitie het festival op de zaterdag openen. De dialectrockers van DE BOETNERS werden door het publiek naar Huntenpop gestemd en zullen het publiek op de vroege middag wakker gaan schudden. Singer-songwriter MARLOT won de juryprijs en zal met haar band aansluitend de Festilife Stage gaan openen.

De kaartverkoop is inmiddels gestart. Meer info hierover is te vinden op www.huntenpop.nl

Galerij
Categories:: Evenementen Ulft Muziek

Meer verhalen

Caspar en de twee andere koningen

04 januari 2016
Paul Hoftijzer

Altijd vooraan in aangepast hemd

30 november 2015
Agatha kleinNijenhuis
VideoGalerij

VuurFestival Meddo

27 februari 2015
Klaas te Kamp

Schooiersvrowke

12 mei 2014
Marijke Jansen
Video

De Boelekearl

11 augustus 2014
G. Raterink-Gussinklo

Koekboom

26 februari 2015
Mevrouw Breman
VideoGalerij

Hanzedag Doesburg

19 juli 2014
Frieda Oosten

Knoop in het touw (knup int touw)

12 augustus 2014
Theo Meijer

Het Ruitergat

11 maart 2015
Bernadette Dijkkamp

De kool en de geit

18 augustus 2014
Dini van der Velde

Groene pannenkoeken

22 februari 2016
Karen

Riest met krent'n, botterjus en eier

08 april 2015
Van Beek- Van Brummen

Meijer-eten

12 mei 2014
Theo Meijer

Generaties lang vernoemd naar Opa

12 maart 2015
Gerdien van der Zee

Vrouw Haverkamp

08 december 2015
Bart Schlief

Krentenweggen als wederdienst

29 september 2015
Albert Geurink
Video

De verdwaalde schoolmeester

26 maart 2015
Eric Borrias

De pindasoep uit Ghana naar Beek

26 januari 2016
Corry Vermeulen